sobota, 29 lipiec 2023 12:53

Specjalistyczny sprzęt w naszej jednostce

Specjalistyczny sprzęt w naszej jednostce fot. OSP Świerzowa Polska

Do naszej jednostki trafił nowy sprzęt. Zrealizowane zostało zadanie pn. "Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Świerzowa Polska celem zwiększenia potencjału technicznego" dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Zakupiony został następujący asortyment:
- detektor wielogazowy MSA Altair 4XR - 1 szt.
- wąż tłoczny SIGNAL FLUO 52/20 ŁA OSW żółty - 6 szt.
- radiotelefon nasobny Motorola DP 4600E z mikrofonogłośnikami - 2 kpl.

Dofinansowanie z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie wyniosło 12 150,00 zł, natomiast wkład własny naszej jednostki 1 901,57 zł.

Za ekspresową realizację zamówienia dziękujemy firmie Mat-Poż Pcim Sklep Strażacki.