czwartek, 07 wrzesień 2023 21:27

Zderzenie trzech samochodów w Świerzowej Polskiej na ul. Krośnieńskiej

Zderzenie trzech samochodów w Świerzowej Polskiej na ul. Krośnieńskiej fot. Krosno112.pl

W czwartek 7 września około godziny 15:00 doszło do zderzenia trzech samochodów na skrzyżowaniu dróg w Świerzowej Polskiej (gm. Chorkówka). Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do najechania na tył doszło na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej. W kolizji uczestniczyły dwa pojazdy marki audi i jeden volkswagen. W sumie trzy osoby potrzebowały pomocy medyków.

Na miejscu działania ratunkowe prowadzili strażacy z OSP Świerzowa Polska, OSP KSRG Szczepańcowa i JRG Krosno oraz medycy SPPR Krosno. Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci WRD KMP Krosno. Na czas działań ratunkowych droga była zablokowana.

krosno112.pl, fot. krosno112.pl