czwartek, 22 sierpień 2019 17:35

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu pożarniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Świerzowej Polskiej, na podstawie art. 4 pkt 8 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych zaprasza do złożenia oferty na sprzęt pożarniczy.

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Ubranie strażackie specjalne bojowe – 6 kpl.
- Ubranie strażackie z trudnopalnych materiałów z taśmami odblaskowymi, dwa poziomy ochrony
- Tkanina zewnętrzna składająca się z 75% Nomex, 23% Kevlar i 2% włókno antystatyczne lub 99% włókien aramidowych i 1% włókien antystatycznych lub równoważne
- Membrana składająca się z 67% M-aramid, 33% P-aramid i podszewka lub 100% włókna aramidowe, laminat PTFE, wkład termoizolacyjny i podszewka lub równoważne
- Kolor ubrania: Gold, piaskowy lub równoważny
- Nie wymagające impregnacji przez min. 35 cykli prania (technologia POWERSHELL)
- Posiadające kilka kieszeni, w tym kieszeń na radiotelefon przenośny
- Zawierające świadectwo dopuszczenia CNBOP

Motopompa szlamowa – 1 szt.
- Wydajność : 1200l/min
- Max wysokość podnoszenia: 24-26m, Max wysokość ssania: 7-9m
- Moc silnika: 8-9 KM
- Średnica zanieczyszczeń: do 28mm
- Zawierająca świadectwo dopuszczenia CNBOP
- Typ pompy: np. WT30x lub równoważne

Drabina przenośna ratownicza – 1 szt.
- Szczeble pokryte termoizolacyjną osłoną ochronną
- Wyposażona w profilowane wymienne stopki zabezpieczające przed poślizgiem
- Wykonana z lekkiego metalu (np. aluminium) wg PN - EN 1147
- Składająca się z dwóch elementów o długości każdego elementu nie przekraczającej 2,80m
- Zawierająca świadectwo dopuszczenia CNBOP

2. Warunki składania ofert:
Oferty należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 29.08.2019r. do godz. 18:00.

Oferty muszą posiadać następujące informacje:
- Koszt jednostkowy brutto (za sztukę, komplet)
- Wartość całego zamówienia (brutto)

3. Dostawa asortymentu:
Koszt dostawy ponosi Sprzedawca. Dostawa na adres wskazany przez Zamawiającego.

4. Warunki płatności:
Przelew na konto w terminie min. 30 dni od daty otrzymania faktury VAT

5. Kryterium wyboru oferty:
Kryterium wyboru którymi zamawiający będzie się kierował przy wyborze najkorzystniejszej oferty: 100% - cena

Cena powinna zawierać obowiązujący podatek od towarów i usług VAT oraz wartość cenową brutto w złotych polskich. Podana cena powinna zawierać wszelkie koszty związane z wykonaniem zamówienia. Ostateczna cena oferty ustalona przez Wykonawcę powinna uwzględniać ewentualne upusty jakie Wykonawca stosuje. Kryterium oceny stanowi cena 100% stanowiąca sumę przedmiotów zamówienia przedstawionych w punkcie 1 niniejszego zapytania.

6. Wymagany termin realizacji zamówienia:
Maksymalny termin realizacji zamówienia to 18 października 2019r.

Informujemy również, że cały asortyment stanowiący treść powyższego zapytania planujemy zakupić u jednego dostawcy z którym zobowiązani jesteśmy do zawarcia umowy na dostawę sprzętu.