ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
czwartek, 27 sierpień 2015 20:27

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Bóbrki

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Bóbrki fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Nie żyje 23-letni mężczyzna, mieszkaniec Bóbrki, którego poszukiwało kilkudziesięciu ratowników i policjantów. Prawdopodobnie targnął się na własne życie. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj (26.08) przed południem. Poszukiwania rozpoczęła rodzina, później dołączyli policjanci m.in. z psem tropiącym.

Wieczorem wezwano również strażaków, goprowców, strażników granicznych - rozpoczęto poszukiwania 23-latka w okolicach Bóbrki, Machnówki, Niżnej Łąki, Głowienki, Zręcina i Chorkówki. Działania koordynował Komendant Komisariatu Policji w Dukli podinsp. Leszek Buryła, a grupą 45 strażaków kierował druh Adam Łukaszewski Komendant Gminny OSP.

Niestety po godzinie 23. goprowcy znaleźli ciało mężczyzny około 100 metrów od domu rodzinnego. Na miejsce wezwano prokuratora i grupę dochodzeniowo-śledczą z KMP Krosno.

W poszukiwaniach m.in. brały udział jednostki OSP z Bóbrki, Chorkówki, Głowienki, Kobylan, Leśniówki, Świerzowej Polskiej i Zręcina.

 

Krosno112.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart